“Farg’ona Dori-Darmon” AJ boshqaruv raisi: M. Tursunov,
Taklif qilingan: Kukan, Beshariq, Furqat, O’zbekiston, Dang’ara, Uchquprik, Buvayda, Rishton, Bag’dod tumanlaridagi ulgurji va chakana dorixonalar rahbarlari (jami 192 ta).
O’zbekiston Respublikasi Prezidentining 2017 yil 31 oktyabrdagi 2647 -sonli “Aholini dori vositalari va tibbiy buyumlar bilan ta’minlashni yanada yaxshilash chora -tadbirlari to’g’risida” qarori Respublika komissiyasi (komissiya raisi A.K. Shodmonov, sog’liqni saqlash vaziri) 2017 yil 12 maydagi 11 -sonli yig’ilish bayonnomasi olinganligini aytdi.

Председатель Правления АО «Фергана Дори-Дармон»: Турсунов М.,
Приглашены: Руководители оптовых и розничных аптек Куканского, Бешарикского, Фуркатского, Узбекистанского, Дангаринского, Учкуприкского, Бувайдинского, Риштанского, Багдадского районов (всего 192).
Постановление Президента Республики Узбекистан «О мерах по дальнейшему улучшению обеспечения населения лекарственными средствами и товарами медицинского назначения» от 31 октября 2017 года № 2647 Республиканская комиссия (председатель комиссии Шодмонов А.К., министр здравоохранения) сообщил, что протокол собрания № 11 от 12 мая 2017 года ведется.